-> Oficjalne Forum Gildii Indeed <-

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Gildii Indeed

#1 2012-09-13 11:11:29

 Kirkles

Moderator

1486473
Skąd: Piła
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Alty i transakcje między postaciami

Nie wiedzialem jak zatytulowac temat
Mam takie pytanko (nie chcialem pisac w grze zeby nie bylo ze wielki brat patrzy) czy jak ma sie wiecej postaci na jednym serwie to mozna robic przekazy miedzy swoimi wlasnymi postaciami??Golda czy przedmioty i czy za takie cos mozna dostac jakiegos BANA??Albo czy moze probowal ktos jakis przyspieszyc rozwoj swojej nowej postaci jesli tak to jak jesli to nie jest tajemnica...

Offline

 

#2 2012-09-14 09:23:31

yamaneko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Alty i transakcje między postaciami

Posiadam łącznie 7 postaci - 3 konta (3+3+1) i przekazuję sobie towar, golda recepty, zbroję itp i nigdy  nie dostałem bana, ale czytałem kiedyś na  forum, że były takowe, jak przekazywany był gold w ilości kilkunastu mln.

Offline

 

#3 2012-09-14 14:39:19

Oldskul

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Alty i transakcje między postaciami

z tego co wiem to prawie wszyscy mają alty (inne postacie) i głośno o tym mówią. Potwierdzam, że słyszałem tylko o banach dotyczących przesyłania dużych ilości golda.

Offline

 

#4 2012-09-14 15:39:33

 Kirkles

Moderator

1486473
Skąd: Piła
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Alty i transakcje między postaciami

dzieki za odopowiedz

Offline

 

#5 2012-09-22 13:04:14

Siye

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Alty i transakcje między postaciami

Generalnie wszyscy mają alty, których używają do trzymania surek lub innych rzeczy, których nie chcą wywalać, a które zajmują dużo miejsca. Ja mam kilka altów na jednym koncie + 1 alta do farmienia na niskim lvl na oddzielnym. Jak dotąd miałem pecha, bo dodatkowego alta blokowali mi dwukrotnie.  Jednak znam osoby, które mają kilka postaci na różnych kątach i które mają bardzo wysoki poziom, które służą w wiekszości do kupowania dias i zarabiania golda np, na statach. Frog raczej nie zwraca na to uwagi, dopóki nie ma jakichś potężnych przekrętów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sm-manager.pun.pl www.politologia-ur.pun.pl www.uprising.pun.pl www.cabal.pun.pl www.naruto-the-setting-dawn.pun.pl