-> Oficjalne Forum Gildii Indeed <-

Opis forum

Ogłoszenie

Witamy w Gildii Indeed

#1 2012-08-19 23:43:53

Shedver

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 34
Punktów :   

WOJNY GILDII !!! WAŻNE !!!

Mam możliwość "załatwienia" wojen gildii - kolega jest skłonny przyjść do nas altem i zapisywać - naturalnie nie ma nic za darmo - za samo zapisywanie ( kolega nie będzie grał u nas ) liczy sobie 3kk za 1 wojnę!

Z racji że musiał coś odpowiedzieć na szybko 1 wojnę już załatwiłem - będzie na dniach jak kumpel do nas dojdzie - 3kk za nią wysupłam z własnej kiesy.

Co o tym myślicie?

Proponuje aby przyjąć jego alta i przykładowo raz w tygodniu mieć wojnę - lub ile tam chcecie - to zalezy od zasobności naszych portfeli.

Oferta będzie aktualna do czasu gdy ( lub jeśli ) sami nie ogarniemy rejestracji!!!

BARDZO PILNIE OCZEKUJE NA WASZE OPINIE !!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2012-08-20 19:32:04

Fiolsoni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: WOJNY GILDII !!! WAŻNE !!!

Jesli oto chodzi to jestem za!!!!! minimum 1 lub 2 wojenki w tyg by sie przydala,i mozna by bylo robic zżutke

Offline

 

#3 2012-08-21 02:04:04

yamaneko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: WOJNY GILDII !!! WAŻNE !!!

Jeśli o mnie chodzi jestem przeciw.
Do momentu aż wszyscy będą mieli kasę nie będzie problemu, ale niech ktoś nie będzie miał na zrzutkę. raz! - ok ale 2,3,4... Bo nie ma! i co z takim ??!
A jak Takich będzie 5,6?!
Ci co płacą będą mieli za złe tym którzy nie płacą a wojują a to doprowadzi do konfliktu i rozpadu gildii.
Dużo lepszym pomysłem jest ten konkurs na znalezienie sposobu na rejestrację gildii do wojen.

Offline

 

#4 2012-08-21 16:33:54

Siye

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: WOJNY GILDII !!! WAŻNE !!!

Moim zdaniem koleś za bardzo się ceni. Wojny owszem można zamawiać, ale nie więcej niż 1 w tygodniu, bo mnie po prostu na więcej nie stać(biorąc oczywiście pod uwagę, że każdy na składkę da).  Yamaneko ma racę, zanim się obejrzycie, to gildia się rozpadnie z powodu jakichś głupich wojen.
Jeszcze taka uwaga, że bez ts'a wojny są bardzo trudne i w pierwszej kolejności trzeba załatwić tą sprawę.

Offline

 

#5 2012-08-22 06:57:43

Oldskul

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: WOJNY GILDII !!! WAŻNE !!!

Podpisuje się pod dwoma ostatnimi postami.

Offline

 

#6 2012-08-23 12:41:32

Shedver

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 34
Punktów :   

Re: WOJNY GILDII !!! WAŻNE !!!

Ok z racji że większość opinii co do pomysłu jest negatywna ( na forum i w grze ) to temat uznaje za zamknięty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia-ur.pun.pl www.zak-opole-1b.pun.pl www.szkola3000.pun.pl www.claas.pun.pl www.dcforum.pun.pl